Нагороду отримав вбудований електросамокат і вантажний автомобіль HDC-6 NEPTUNE, що працює на водні.

У конкурсі Future Mobility of the Year Awards компанія Hyundai здобула подвійний успіх. Ця нагорода вперше була вручена в 2019 році. Її засновником є ??Інститут передових технологій Кореї (KAIST).
Дана премія вручається компаніям, які роблять вагомий внесок у сферу екологічного транспорту і мобільності майбутнього. В цьому році в категорії «Особистий транспорт» перемогу здобув електросамокат від Hyundai. Вантажна модель HDC-6 NEPTUNE була визнана кращою в номінації «Комерційний і громадський транспорт». Кандидатів оцінювало журі, що складається з 16 чоловік, включаючи журналістів з найвідоміших автовидань. Вони представляють 11 країн. В цьому році в конкурсі брало участь 71 транспортний засіб. Журі відзначило, що компанія Hyundai впроваджує найсучасніші технології і сервіси, які сприяють реалізації концепції мобільності майбутнього.

Автосалон Hyundai Запорожье | Техноцентр Навигатор - фото 6

Вперше модель HDC-6 NEPTUNE була представлена ??громадськості в листопаді 2019 року. Презентація була проведена в рамках Північноамериканської транспортної виставки. В якості базису дизайнери використовували знамениті експреси, які були «в ходу» в 30-их роках минулого століття. Вантажівка є втіленням ідеології компанії, яка має на увазі «нуль викидів». Hyundai поступово переходить на комерційні авто, які зовсім не шкодять екології. HDC-6 NEPTUNE - яскравий приклад. Тенденція екологічно чистих автомобілів в подальшому буде тільки набирати хід. У тому числі і тому журі конкурсу віддало перевагу даної вантажної моделі. Була відзначена інноваційна система водневих паливних елементів.

Чи Санг Юп, глава дизайнерського центру Hyundai, зазначив наступне: «Концепція даної моделі є індикатором технологічного досконалості і високого статусу нашої компанії в сфері екологічного транспорту. Футуристичні дизайнерські рішення втілюють споживчу цінність і наше бачення мобільності майбутнього».

Автосалон Hyundai Запорожье | Техноцентр Навигатор - фото 7

Вбудований електросамокат було презентовано в 2017 році в рамках виставки CES. Він являє собою практичне опціональнее доповнення до авто майбутнього. Незабаром електричний самокат буде інтегруватися в моделі автовиробника. Його батарея заряджається під час їзди автомобіля. Самокат - відмінне рішення для руху в межах міста (такий рух прийнято називати «мобільністю останньої милі»). Журі конкурсу оцінили і саме рішення, і найвищий клас збірки самоката.

Хен Дон Чжин сказав: «Електричний самокат дарує власникові комфорт і мобільність. Даний транспортний засіб створив новий стандарт в сфері індивідуальної мобільності».

Грудень 2019 року став знаковим для компанії. Було презентовано «Стратегію 2025». Відповідно до неї, одна з головних задач Hyundai - розробляти мобільні інтелектуальні рішення. Очікується, що в майбутньому виробник стане ключовим провайдером інтелектуальних послуг мобільності. До 2025 року Hyundai планує увірватися до трійки світових виробників електрокарів.