Сьогодні компанія Hyundai Motor розкрила кілька деталей щодо свого нового кросовера Kona, котрий було розроблено відповідно до глобальної дизайнерської концепції «Чуттєва спортивність» від Hyundai.

Hyundai розкриває деяку інформацію про оновлений кросовер Kona, що також готується у виконанні N Line | Техноцентр «Навигатор» - фото 6

Ширший та виразніший вигляд

Нова Kona отримає «акулячий ніс», що надасть моделі виразності. Модернізовані денні ходові вогні (DRL) підкреслять високотехнологічність та витончений стиль автомобіля, а передня накладка та бампер додадуть масивності зовнішньому вигляду моделі.

Перша Kona у виконанні N Line

Нова Kona версії N Line отримала більш аеродинамічний дизайн із низько розміщеними повітрозабірниками та агресивнішим переднім бампером, доповненим кутовими «плавниками» та витонченими лініями складок. N Line модель стане відмінним вибором для знайомства з N брендом, а також сприятиме привабливості автомобіля Kona для більш широкого кола споживачів.

Hyundai розкриває деяку інформацію про оновлений кросовер Kona, що також готується у виконанні N Line | Техноцентр «Навигатор» - фото 7

Більше інформації про дизайн нової Kona буде розкрито найближчими тижнями.

На українському ринку модель Kona представлена з 2019 року та пропонується у електричній та бензиновій версіях.